Zarządzaj swoim kontem Elavon szybko i wygodnie. Zyskaj dostęp online do faktur i raportów i zarządzaj usługami.
Zarejestruj się na portalu Elavon Connect i zyskaj dostęp do przydatnych informacji i raportów.
Klient złożył reklamację chargeback? Dowiedz się, co zrobić w takiej sytuacji, zapoznając się z procedurą na stronie.
Chcesz dodatkowo wypromować swoją firmę? Świetnym pomysłem jest umieszczenie logo Twojej firmy na ekranie terminala oraz wydrukowanym paragonie. Wykonamy to całkowicie za darmo.
Sprawdź, jakie musisz spełnić wymogi, aby w Twojej firmie było możliwe przyjmowanie płatności online poprzez stronę internetową.
Zapoznaj się z obowiązującymi standardami oraz wymogami i zapewnij bezpieczeństwo danych kart płatniczych. Chroń już teraz swoją firmę oraz dane Twoich klientów.
Zobacz nasze wideo na temat rozwiązywania problemów z terminalem, skorzystaj z naszego narzędzia do raportowania online i zapoznaj się z naszymi rozwiązaniami, które pomogą Ci prowadzić firmę.
Instalacja i obsługa terminala płatniczego jest niezwykle prosta. Po zakończeniu czynności przedstawionych w materiałach wideo możesz rozpocząć przyjmowanie transakcji.
Elavon Connect zapewnia większy dostęp do przydatnych informacji, umożliwia podejmowanie lepszych i bardziej świadomych decyzji. Pewnie planuj przyszłość swojej firmy.
Zapewniamy instrukcje obsługi i przewodniki, w których znajdziesz szczegółowe informacje na temat naszych rozwiązań płatniczych.
Zobacz, jak zainstalować terminal płatniczy, jak poradzić sobie z jego obsługą oraz co zrobić w razie ewentualnych problemów.
Dzięki usłudze Dynamicznego Przeliczania Walut (DCC) dasz swoim zagranicznym klientom możliwość płatności w ich własnej walucie, a jednocześnie zwiększysz swoje dochody.
Przenośne, mobilne terminale mPOS to wygoda i bezpieczeństwo – w każdym miejscu, w którym przyjmujesz płatności bezgotówkowe od swoich klientów.
Nasze elastyczne i skalowalne rozwiązania do ochrony danych kartowych pomagają tworzyć bezpieczniejsze systemy płatnicze i ograniczyć ryzyko naruszenia bezpieczeństwa tych danych.
Bądź na bieżąco z aktualnościami branżowymi, rozwojem technologii i zmianami przepisów.
Przeczytaj wszystkie najnowsze informacje dla klientów Elavon.
Wszystkie najnowsze informacje na temat bezpieczeństwa danych.
Przeczytaj o ważnych zmianach, które będą miały wpływ na sposób przetwarzania transakcji Visa i Mastercard.
Obsługa transkacji płatniczych jest ściśle regulowaną branżą, ponieważ zajmuje się wrażliwymi, prywatnymi informacjami finansowymi. Przepisy te chronią wszystkie zaangażowane strony - posiadaczy kart, akceptantów, agentów rozliczeniowych i banki. Elavon pozostaje zgodny ze wszystkimi obowiązującymi przepisami. Naszym celem jest, abyś był świadomy tego, co dzieje się w branży. Poniżej znajdują się najnowsze wiadomości dla klientów.
9 czerwca 2019
Komisja Europejska wprowadziła dyrektywę w sprawie usług płatniczych 2 (PSD2) w celu poprawy bezpieczeństwa płatności, zwiększenia ochrony konsumentów oraz pobudzenia innowacji i konkurencyjności. Dyrektywa PSD2 będzie miała znaczący wpływ przede wszystkim na transakcje internetowe i będzie wiązać się z koniecznością wdrożenia zasad silnego uwierzytelniania (SCA) od dnia 14 września 2019 r.
5 October 2020
Zgodność branży turystycznej i hotelarskiej ze ścisłą interpretacją regulacyjnych standardów technicznych (RTS) dotyczących silnego uwierzytelniania klienta (SCA) w świetle dyrektywy w sprawie usług płatniczych 2 (PSD2) będzie możliwa tylko wtedy, gdy cały łańcuch dostawców zostanie wyposażony w możliwość obsługi transferu danych uwierzytelniających od punktu pierwszego kontaktu z użytkownikiem karty (rezerwacje poprzez bezpośrednie lub pośrednie kanały sprzedaży), aż do akceptanta transakcji (Państwa firmy).
20 lutego 2020
Zalecamy rozpoczęcie przygotowań do uwierzytelniania poprzez wdrożenie najnowszej wersji silnej autentykacji zgodnej ze standardem bezpieczeństwa EMV. Warto skontaktować się z dostawcą usług bramki płatniczej w celu omówienia migracji do najnowszej wersji silnej autentykacji EMV, która stanie się szeroko dostępna w 2020 r.